Płytki OtoHurtownia

ZADZWOŃ 518 518 912

Od czerni do ładnego różu i efektownych wzorów, tegoroczne trendy we wnętrzach łazienek przesunęły się, by objąć piękno odważnych projektów i głośnych kolorów – tworząc pomieszczenia, które wymagają zauważenia. Czytaj dalej, aby znaleźć wszystkie inspiracje, których potrzebujesz, aby zdecydować, który styl jest dla Ciebie odpowiedni, i dowiedz się, jak to zrobić, aby przeżyć udany 2022 rok. 

Ciemna strona

Nie, nie mówimy o łazience w stylu Gwiezdnych Wojen ze zdjęciami Dartha Vadara na ścianach i uchwytami na papier toaletowy w kształcie mieczy świetlnych. W rzeczywistości mówimy o użyciu ciemnej palety kolorów, takiej jak czarny, granatowy lub łupkowy, aby nadać łazience szyku i luksusu. 

Aby uzyskać nowoczesną estetykę, wymyśl teksturowane czarne płytki łazienkowe z dużą szafką podumywalkową uzupełnioną błyszczącymi chromowanymi elementami. Kontrast faktur i odcieni stworzy efektowny projekt łazienki, który emanuje wyrafinowaniem.

Jeśli wolisz bardziej vintage'owy klimat, atramentowoniebieskie płytki łazienkowe do zlewu i otoczenia wanny zrekompensowane bladym kremem w innych miejscach podniosą klasyczną kombinację kolorów, która wymaga zauważenia. 

Wzory

Wzory mogą być oczywistym wyborem w przypadku dużych i odważnych wnętrz łazienkowych, ale nie bez powodu. Dzięki prostemu dodaniu niektórych wzorzystych płytek łazienkowych Twoje projekty z pewnością się wyróżnią. 

Wcześniej wzory były używane z umiarem, aby dać mniej estetyczny wygląd, ale tak już nie jest. Niezależnie od tego, czy robisz dużą rodzinną łazienkę, czy przytulną toaletę na dole, możesz użyć wzorów, aby wzbogacić przestrzeń. 

Jednym z popularnych trendów, który będzie kontynuowany w przyszłym roku i później, są duże drukowane tapety łazienkowe. Pomyśl o żywych kolorach i dużych kwiatach, a nawet tropikalnych nadrukach w połączeniu z jednokolorowymi płytkami łazienkowymi, aby ujednolicić projekt. 

Jeśli martwisz się, że tapeta może odkleić się ze ścian, możesz zdecydować się na wzorzyste płytki łazienkowe o wzorach, które zapewniają estetykę tapety o lepszych właściwościach praktycznych w zakresie odprowadzania wilgoci. 

Instalacja zestawu

Rozważ użycie integralnych elementów, takich jak prysznice i wanny, aby nadać jej wyrazistości.  Jedną z koncepcji, której nie możemy się teraz nacieszyć, jest wyrazisty prysznic. Przekształcenie codziennego prysznica z funkcjonalnego w modny również nie musi kosztować małej fortuny. Proste aktualizacje, takie jak instalacja wysokiej klasy deszczownicy, mogą być wszystkim, czego potrzeba, aby Twój prysznic stał się gwiazdą pokazu. Alternatywnie, dlaczego nie zastosować elementów dekoracyjnych, takich jak niektóre nowe płytki ułożone w mniej konwencjonalny wzór w jodełkę lub jodełkę, aby zapewnić teksturę i głębię?

Podobnie możesz zainwestować w przyciągającą uwagę wannę, która dominuje w pokoju. Może to być luksusowa, wolnostojąca wanna w klasycznym lub współczesnym stylu, lub jacuzzi przypominające spa, które jest przygotowane do długiego zanurzania się w wannie, aby uciec od świata zewnętrznego. 

Niezależnie od tego, jak zdecydujesz się użyć swojego zestawu łazienkowego, aby wywrzeć wrażenie, kluczem jest tutaj zapewnienie, że te integralne elementy są dominującym elementem Twojego projektu, a wszystko inne uzupełnia i wzmacnia ich obecność. 

Obejmij piękno botaniczne

Nasza miłość do zieleni w łazienkach nigdzie nie odejdzie w najbliższym czasie. Jest to szczególnie ważne, biorąc pod uwagę, że obecnie wszyscy spędzamy więcej czasu w domu, a rośliny domowe mają wiele zalet dla zdrowia i dobrego samopoczucia, od oczyszczania powietrza po zmniejszanie stresu i niepokoju. 

Oczywiście, jeśli szukasz bardziej dramatycznego wnętrza w swojej łazience, kilka sukulentów na parapecie nie wystarczy. Zamiast tego, spójrz na wielką faunę i stwórz tropikalną zieloną przystań, aby cieszyć się nią. Mówimy o ogromnych donicach z terakoty z dużą Dumb Cane lub Raphis Palm (znaną również jako Lady Palm), które z pewnością przekształcą Twoją przeciętną łazienkę w piękną oazę w pomieszczeniu. Kluczem jest tutaj użycie mieszanki różnych roślin na półkach, parapetach okiennych i podłodze z większymi doniczkami, aby stworzyć bogatą mieszankę kolorów i faktur. W połączeniu z wyrazistym i czystym motywem wystroju w kolorze białym oraz naturalnymi drewnianymi akcentami z pewnością trafisz na zwycięzcę. 

Zapewnienie swojej łazience trochę TLC z odważną metamorfozą przed końcem roku to doskonały sposób, aby nie tylko zobaczyć 2020 rok w dobrym stylu, ale także stworzyć łazienkę, która będzie gotowa na wszystko, co wydarzy się w nadchodzącym roku.

Jeśli jesteś gotowy, aby zacząć, spójrz na nasz szeroki wybór płytek łazienkowych , aby dobrze i prawdziwie ożywić swoje wspaniałe pomysły. A jeśli potrzebujesz trochę więcej inspiracji, na naszym blogu znajdziesz o wiele więcej pomysłów na płytki łazienkowe, które pobudzą Twoją kreatywność.